• info@denizliduvarkumasi.com
  • +90 539 727 21 78

Duvar Kumaşı Nedir?

Eskiden duvarlarınızı güzelleştirmek ve renklendirmek için duvar kağıtları kullanılırdı. Duvar kağıtları uzun vadede renk solmaları ve yırtılmalar meydana gelmektedir. Bu problemler yüzünden eskiyen duvar kağıtları yerine yeni nesil nano teknoloji ile üretilen duvar kumaşlarına geçmektedir.

Duvar kumaşları, yırtılmak, solmaz,silinebilir ve nefes alabilen yapısı sayesinde uzun yıllar boyunca hiçbir şekilde deformeler meydana gelmez. Silinebilir yapısı sayesinde kirlendiği anda kumaşı yumuşak bir bezle her türlü temizlik malzemesiyle rahatça temizleyebilirsiniz. Yapılan testler sonucunda %30’a varan ses ve ısı izolasyonu sağladığı tespit edilmiştir.

120gr/m2 tekstil tabanlı malzemeden üretilen duvar kumaşlarını istediğiniz zaman kolayca sökebilir ve kolayca başka bir alana uygulanabilir. Kağıt gibi hammaddeden üretilmediği için duvar kağıtlarına göre çok daha fazla dayanıklıdır.

 

Binlerce farklı tasarım sayesinde istediğiniz her tasarımı duvar kumaşı olarak kullanabilirsiniz. Katalogumuzun içinden beğendiğiniz ürünü duvarınıza uygulabilir yada sizin istediğiniz bir tasarım varsa 2 gün içinde baskısı yapılıp uygulamaya geçilmektedir.